OMRON J1-A4004-E
Cikkszám: J1A4004E
Külföldi raktáron, szállítási idő 2-3 hét
OMRON J1-A4004-E
OMRON J1-A4004-E
Cikkszám: J1A4004E
400V egyfázisú betáplálás, 3x400V kimenet 0,4kW max 1,8A (1,5A)
  • Egyszerű, kompakt és helytakarékos kialakítás
  • U/F vezérlés és dinamikus vektorszabályozás
  • Túlterhelhetőség: a névleges kimenő áram 150%-a 1 percig.
  • Maximális kimeneti frekvencia: 400 Hz