OMRON J1-AB015-E
Cikkszám: J1AB015E
Szállítás raktárról
OMRON J1-AB015-E
OMRON J1-AB015-E
Cikkszám: J1AB015E
Szállítás raktárról
Raktáron
230V egyfázisú betáplálás, 3x230V kimenet 1,5kW max 9,2A (7,5A)
  • Egyszerű, kompakt és helytakarékos kialakítás
  • U/F vezérlés és dinamikus vektorszabályozás
  • Túlterhelhetőség: a névleges kimenő áram 150%-a 1 percig.
  • Maximális kimeneti frekvencia: 400 Hz