OMRON J1-AB022-E
Cikkszám: J1AB022E
Külföldi raktáron, szállítási idő 2-3 hét
OMRON J1-AB022-E
OMRON J1-AB022-E
Cikkszám: J1AB022E
Rendelhető
230V egyfázisú betáplálás, 3x230V kimenet 2,2kW max 10,0A (10,0A)
  • Egyszerű, kompakt és helytakarékos kialakítás
  • U/F vezérlés és dinamikus vektorszabályozás
  • Túlterhelhetőség: a névleges kimenő áram 150%-a 1 percig.
  • Maximális kimeneti frekvencia: 400 Hz