OMRON K3MA-J-A2-100-240AC
Cikkszám: K3MA-J-A2-100-240AC
Külföldi raktáron, szállítási idő 2-3 hét
OMRON K3MA-J-A2-100-240AC
OMRON K3MA-J-A2-100-240AC
OMRON K3MA-J-A2-100-240AC
OMRON K3MA-J-A2-100-240AC
OMRON K3MA-J-A2-100-240AC
Cikkszám: K3MA-J-A2-100-240AC
Rendelhető
Digitális folyamatmegjelenítő kétszínű panelműszer.
Ez a készülék minden szabványos folyamatjel fogadására alkalmas, ideértve a bemeneti áramot (0–20 mA; 4–20 mA) és a bemeneti feszültséget (0–5 V; 1–5 V; ±5 V és ±10 V), és